content marketing co to

Współpraca

Czas czytania: < 1 minut

O tym jak content marketing stał się moją pasją

Od czasów młodości pamiętam, że czytanie książek i pisanie były moją największą frajdą. Tak jest do dziś, książki towarzyszą mi nieustannie, natomiast pisanie zaczęłam rozwijać przy tworzeniu swoich stron www. Połączyłam swoje pasje: czytanie, podróże oraz pisanie i w pierwszej kolejności powstał blog: naszepodroze.edu.pl.

Jednak wciąż czułam niedosyt. Dlatego też zaczęłam uczęszczać na różnego rodzaju kursy z copywritingu oraz content marketingu powiązanego z SEO. Swoją nabytą wiedzę związaną z content marketing postanowiłam przelać na moją kolejną stronę – travel-books-life.pl. Wyniki związane z pozycjonowaniem oraz rozpoznawalnością mojej skromnej strony spowodowały, że pojawił  się pomysł stworzenia kolejnych stron. Mam już kilka kolejnych pomysłów na nowe strony, ale o tym nieco później.

Pisanie sprawia mi ogromną radość. Jeszcze większą radość sprawia mi fakt, że całkiem spore grono osób codziennie zagląda na moje strony. Dlatego daje mi to ogromną satysfakcję i energię do kształcenia się i rozwijania w kierunku copywritera.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli uważasz, że moje treści są interesujące i chciałbyś nawiązać współpracę, na przykład stworzenie niepowtarzalnego wpisu z zachowaniem zasad SEO, zapraszam do kontaktu: travel.books.life@gmail.com