Cześć to Ja – Magda

Czas czytania: < 1 minut

Cześć to Ja – Magda. Od kilku lat prowadzę stronę podróżniczą o podróżach do Chorwacji naszepodroze.edu.pl. Jednak tym razem chciałabym dzielić się z Wami swoimi przemyśleniami o podróżach, czytaniu książek oraz o rozwoju osobistym. Od prawie 10 lat związana jestem z branżą szkoleniową stąd tematyka szkoleń szczególnie szkoleń miękkich jest mi dosyć znana.

Dlaczego „Travel. Books. Life”??

Bo są to tematy najbliższe mojemu sercu. Oczywiście pozwolę sobie pisać również o innych tematach, które mnie poruszą lub temat, który wyda mi się interesujący dla Was.

Od jakiegoś czasu zajmuję się Fotografią, Copywritingiem oraz SEO. Oczywiście jestem samoukiem, jednak grono osób twierdzi, że nawet mi to wychodzi. Dlatego staram się kształcić w tym kierunku oraz dążyć do perfekcji (nawyk kształcenia i szkolenia wchodzi w krew:) ).  Jak wiadomo zodiakalne Barany są uparte tak i ja do ustępliwych nie należę. Czasami to wada ale w większości przypadków to zaleta.

Ponadto chciałabym zabrać Was do mojego życia pełnego książek, marzeń o podróżach oraz zwykłych przyziemnych spraw jak zakupy, praca czy własny rozwój. Własnie otwieram przed Wami moje drzwi.  Czy wyjdziecie tam ze mną?

Travel

Zobacz także:  Molly, jak to z nią było naprawdę? Historia Molly w powieści A. Lingas- Łoniewskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.