content marketing co to

Współpraca

Czas czytania: < 1 minut

O tym jak content marketing stał się moją pasją

Od czasów młodości pamiętam, że czytanie książek i pisanie były moją największą frajdą. Tak jest do dziś! Książki towarzyszą mi nieustannie, natomiast pisanie zaczęłam rozwijać przy tworzeniu swoich stron www. Połączyłam swoje pasje: czytanie, podróże oraz pisanie i tak powstał mój pierwszy blog podróżniczy: naszepodroze.edu.plW sezonie wakacyjnym odwiedza go 20 000 osób, co jest dla mnie bardzo dużym osiągnięciem.

Jednak wciąż czuję niedosyt. Dlatego też zaczęłam uczęszczać na różnego rodzaju kursy z copywritingu oraz content marketingu powiązanego z SEO. Swoją nabytą wiedzę związaną z content marketing postanowiłam przelać na moją kolejną stronę – travel-books-life.pl. Wyniki związane z pozycjonowaniem oraz rozpoznawalnością mojej skromnej strony spowodowały, że pojawił  się pomysł stworzenia kolejnych stron.

Do mojego portfolio zaliczyć należy także strony w języku polskim:

balkanskie-klimaty.pl

włoskie-wakacje.pl

oraz w języku niemieckim:

unser-kroatien.de

 

 

Pisanie sprawia mi ogromną radość. Jeszcze większą radość sprawia mi fakt, że całkiem spore grono osób codziennie zagląda na moje strony. Dlatego daje mi to ogromną satysfakcję i energię do kształcenia się i rozwijania w kierunku copywritera.

Jeśli uważasz, że moje treści są interesujące i chciałbyś nawiązać współpracę, na przykład stworzenie niepowtarzalnego wpisu lub strony www z zachowaniem zasad SEO, zapraszam do kontaktu: travel.books.life@gmail.com

magdalenalydka007@gmail.com